Dersler

İndirim!

+ 21 Gün I PARA WORKSHOPU

2 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(2 müşteri yorumu)

 475,00  440,00

Stokta yok

Kategoriler:

Açıklama

Merhaba,

3 hafta sürecek olan bu workshop, parayla olan ilişkinizi farketmeniz, bugüne dek neden istediğiniz miktarda paraya sahip olmadığınızı size farkettiren ve parayla yeni ilişkinizi belirlemenize yönelik bilgi ve egzersizleri içeriyor.

 • 3 Hafta boyunca her pazartesi 21.30-23.00 saatleri arasında birlikteyiz.
 • Seminer süresince katılımcılarla kapalı grupta özel egzersizleri uygulamaya devam ediyoruz.
 • 21 gün, bir inancın değişmesi ve yeni bilince, yeni frekansa geçme süresi için temel başlangıç. Bu çalışmalar aracılığıyla tekrarladığınız düşünceler egonuza yeni kararları benimsetiyor yani parayla olan yeni ilişkinizi egonuzda öğreniyor. Unutmayın egonuz sizin asistanınız gibi bir parçanız, sizden ne öğreniyorsa onu yapmak ve size hatırlatmak tek görevi. 
 • 3 Hafta yani 21 gün boyunca odağınız istediğiniz para frekansına ait olmakta kalacak. Bu sürede hedeflerinize ait momentumun başlaması açısından çok değerli. 3.hafta yaptırdığım BEREKET MEDİTASYONU ile bilincinizde hala paraya dair size hizmet etmeyen, negatif kalıplar kalmışsa onlardan özgürleşip parayla yepyeni ve yüksek frekanslarda bir ilişkiye evet diyorsunuz.

+ 21 Gün I PARA WORKSHOPU için 2 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Senem Çelik

  Para Workshopunun iki kez yapılacak olan seanslarının saatleri tam olarak belli mi?

  • Demet Dernek

   merhaba,

   İlk seans 21.00-23.00
   ikincisi 21:00-22.00

   Yayın tekrarlarını grupta paylaşıyoruz.

 2. Admin bar avatar
  5 üzerinden 5 oy aldı

  Merve

  Parayı sevdiğimi zannederken bu derece ittiğimi görünce gerçekten çok şaşırdım. Elimdekilere rağmen “fakirlik bilinci”nde olduğumu farkettiğim andan beri birşeyler değişmeye başladı. Artık borçlarını kapatmış,en ufak bir ödemede kredi kartına sarılmayan,zenginlik bilincini besleyen biriyim. Teşekkürler Demet 🙂

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir