KOZMİK ENERJİ SEANSI

Merhaba, ŞİFA ÇALIŞMALARI kapsamında en sevdiğim ve bana çok iyi gelen bir enerji çalışmasıyla ilgili sizleri bilgilendirmek istiyorum:

KOZMİK ENERJİ NEDİR?

Kozmik şifa seansı bütünsel olarak çakralar, organlar, aura üzerinde çalışır ve titreşimi yükseltir.

Kozmik Enerji Dr.Alexander V. Petrov’un Rusya’da uyguladıgı bir yöntemdir. (Günümüzde keşfedilmiş olan 800’den fazla frekans (kanal) ile çalışır. Bu kanalların her biri değişik titreşim ve özelliklere sahiptir ve 2500 yıldır Hindu yogistler ve Tibet Şamanları tarafından kullanılmaktadır.)

Kozmik enerji tekniği kişinin sadece hasta organları için kullanılmaz, bu teknik ile hastanın bütünsel şifası söz konusudur. Her seans sırasında sizin fiziksel bedeniniz yanında ruhsal/ duygusal /psikolojik sorunlarınız üzerinde de çalışılır. Bunun sonucunda da kişi hayatının her alanında büyük değişim ve dönüşüm yaşar.

Seans sürecinde şifa ve temizlik kanalları (frekansları) ile çalışılır. Kanallar vücuttaki kas, kemik, kan, sinir sistemi ve ürogenital sistem üzerinde çalışır.
Psikolojik rahatsızlıklar, stres, depresyon, migren, mide problemleri,romatizma, artrit, osteoporoz, fıtık, tansiyon, şeker, tiroid problemleri, metabolizma düzensizlikleri, cilt problemleri üzerinde çalıştığı hastalıklardan sadece birkaç tanesine örnektir.Etkili olduğu alanlar sınırsızdır.

Rusya’da kozmik enerji terapisinin adı Kozmik Enerji Tıbbı olarak değiştirilmek istenmektedir. Şu anda Kozmik Enerji adı altında yapılan diğer çalışmalardan çok daha farklı bir çalışmadır, genelde tıp doktorları tarafından hastanelerde uygulanmaktadır ve Rusya’daki federasyon, çalışmalarını Dünya Sağlık Örgütü ile birlikte yürütmekte olup, çalışmaları için patent almıştır.

Hastalığın tedavisinin teknik mekanizması oldukça basittir:
“Vücudun her organının ya da dokusunun, frekansların gözle görülmeyen seviyelerinde (kendi ölçeklerinde) kendi ahenkleri bulunur. Bir hastalık ortaya çıktığında doğal denge (frekansların doğal ölçekleri) değişir. Şifacı mevcut olan çeşitli frekanslardan hasta organın dalga özelliğine en yakın olan frekansı seçer ve o organa şifa verir. Aynı zamanda organizmanın bütünü için genel bir etki sağlanmış olur.
Bundan başka, organizmanın temel enerji merkezlerine (yani çakralara ) büyük bir önem verilmektedir. Hasta organ enerji merkezi çakra ile iletişim kurmayı keser. Bu nedenle terapistin amacı ,çakranın fonksiyonunu dengelemek ve bu yoldan organın şifalanmasına yardımcı olmaktır.”

Seanslar 45 dk kadar sürüyor.. Seans öncesi online veya telefonda ön seans yaparak kozmik enerji ve benim terapi şeklim hakkında hakkında bilgilendiriyorum. Sizden bazı bilgiler alıyorum: Neden bu enerji çalışmasını almak istediğiniz ve arzu ettiğiniz konuya dair niyetlerinizi birlikte gözden geçiriyoruz. Seans başlamadan önce eğitim sırasında bana inisiye edinilen kozmik enerji çubukları ile çakra, aura analizi yapıyorum ve seans sonrasında paylaşılmak üzere bazı notlar alıyorum. Geçmiş, bugün ve geleceğinize dair gelen bilgileri paylaşıyorum.

Seans sırasında tercihen kişinin ayakta ve gözleri kapalı durmasını istenir. Önceden yapılan görüşmede ne tür duygu ve değişimlerle karşılaşabileceğiniz hakkında bilgilendirdiğimden son derece bilinçli ve farkında bir şifa seansına kendinizi açmış oluyorsunuz. Seans süresi bittiğinde tekrar konuşularak bilgileri paylaşıyorum ve bir sonraki seansa kadar sizle çalışacak frekansları uyguluyorum.

Randevu almak için ödemenizi yaptıktan sonra mail ile bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Ödeme için linke tıklayabilirsiniz:  https://demetdernek.com/ders/kozmik-enerji-sifa-seansi/

Banka havalesi için lütfen mail atınız.

‘SEVGİ EN BÜYÜK ŞİFACIDIR’ – Demet Dernek