Bireysel Programlar

İKİ SEÇENEĞİNİZ VAR:

ADANMIŞLIK PROGRAMI : 3 Ay- 12 Seans 

MİNİ PROGRAM : 1 Ay- 4 Seans . 

 

PROGRAMLARIN İÇERİĞİ:

Yaşamına yön vermek,  içindeki gücü deneyimlemek ve artık tekrarını istemediğin deneyimleri kalıcı olarak çözmek için bir ay kendini mercek altına alabilirsin.

Bu süre içinde egonu iyiden iyiye tanıyarak, refleks gibi kullandığın duyguları, tepkileri ayrıştırabilirsin.

Kimliklerini farkedip yola nasıl devam edeceğine karar verdikten sonra seni yöneten dış etkilere karşı farkındalıkla yaklaşabilirsin.

Buradan sonra hep mutlu olacaksın, başına hep harika olaylar gelecek beklentisi yerine Dünya’ da yaşadığını hatırlayarak, sorumluluk ve güçlerini bilerek, olaylara verdiğin gerçekliği yönetecek ve duygularını yönetmeyi, kendine izin vermeyi hatırlayacaksın.

PROGRAMA NEREDEN BAŞLAYABİLİRSİN ?

Değiştirmek istediğin yerden başlıyorum. Konularını sen seçiyorsun. Benim rehberliğim her daim unutturulmak üzerine eğitilmiş olan egonu senden ayrıştırmak. Hayallerini ve her an Dünyanı yeniden yaratabileceğini sana hatırlatmak.

SORUMLULUK ALMAN GEREKEN ALANLAR NELER ?

Öncelikle yüzleştirmek benim temel prensibim. Eğer buna hazır değilsen kişisel tercihim görüşmeleri sonlandırmak oluyor. Çünkü bu oyalayıcı tavır ne seni, ne beni ne de Evreni genişletmiyor. Yüzleşmek, sırlarını benimle paylaşman demek değil; sorumlulukların konusunda açık olmaya istekli olman demek. GERÇEKTEN kendi yaşamının üstadı olmaya istek duyman demek.

 

 

 

 

 

                                                                                                                                              NELER, NASIL DEĞİŞİYOR?

Yaşam değişiyor! Sen istesende istemesende değişiyor.

Ben, bu değişimi istemene ve istediğin yönü belirlerken çocukluğundan beri yüklendiğin programlarının ötesine geçmene rehberlik ediyorum.

 

DÜNYANI YENİDEN YARAT.

Sevgiyle, Demet.