Birebir Koçluk Seansları

ÜÇ SEÇENEĞİNİZ VAR:

 

ADANMIŞLIK PAKETİ : 3 Ay- 12 Seans 

Uzun soluklu bu çalışma sürecinde hedefleriniz ve hayallerinize dair netleşirken bu konularda sizi tutan kalıplarınızı kalıcı olarak değiştirebiliyorsunuz. Bebekliğinizden başlayarak çocukluk travmalarınızı şifalandırmak gibi derinlerde de çalışabiliyor, sonrasını birlikte takip etme fırsatınız olduğundan oldukça kalıcı değişim ve dönüşümler yaşamanız mümkün oluyor. Süreç içinde kendinizi ve egonuzu, zayıf ve güçlü taraflarınızı, tepkisel yanlarınızı ve Evrenle çalışma şeklinizi çok daha iyi tanıyorsunuz. Bu da sizi anlık enerjinizin, modunuzun düştüğü zamanlarda kendi başınıza mükemmel bir şekilde sürecini yöneten kişi haline getiriyor.

 

 

MİNİ PAKET : 1 Ay- 4 Seans 

Yaşamınıza yön vermek, daha iyi versiyonunuzu deneyimlemek ve artık tekrar yaşamak istemediğiniz deneyimleri kalıcı olarak çözmek için bir ay kendinizi mercek altına alabilirsiniz. Bu süre içinde egonuzla tanışıp refleks gibi kullandığınız duyguları, tepkileri ayrıştırabilirsiniz. Buradan sonra yola bilinçli devam etmek ve kendi gücünü elinize almak farkındalıkla vereceğiniz kararlar haline gelir. Gerektiği anlarda doğum travmaları, içindeki çocuk gibi çalışmalara gidilebiliyor. Görüşmeler, kararlaştırılan gün ve saatte yurtiçinde telefonla, yurtdışında internet üzerinden yapılıyor.

 

EXPRESS: Tek Seans  

Seans süresi ortalama 30-45 dk. Sıkıştığınız bir konuda rehberlik almak istediğinizde son derece aydınlatıcı, yolunuzu, gerçek sorununuzu görmenizi sağlayan tarzda görüşmelerdir. Ayrıca doğum travmalarından özgürleşme ve içinizdeki çocuklarla buluşma seansları sayesinde temel problemlerinizin çözümünü bu tekli seanslarda deneyimleyebilirsiniz. Daha sonra ilerlemek isteyeceğiniz yolun netleşmesi açısından güzel bir kendine adım atma halidir

 

 

PEKİ NEREDEN BAŞLAYABİLİRSİNİZ SEANSLARA?

İki alanda çalışılabilir. Birincisi sürekli tekrarlayan, artık deneyimlemek istemiyorum, ben değişim istiyorum dediğiniz paternleriniz. İkincisi de mevcut durumumdan memnunum ancak dahası olabilir, gitmek istediğim yere kolayca ve zarifçe gitmek istiyorum dediğiniz anlar.

SORUMLULUK ALMANIZ GEREKEN ALANLAR NELER ?

Öncelikle yüzleştirmek benim temel prensibim. Eğer buna hazır değilseniz kişisel tercihim koçluğu sonlandırmak oluyor. Yüzleşmek, sırlarınızı benimle paylaşmanız demek değil; artı ve eksileriniz konusunda açık olmaya istekli olmanız demek. GERÇEKTEN istek duymanız demek. Ancak bu şekilde, zamanında aldığınız, artık size hizmet etmeyen kararlarınızı farketmeniz, yaşamınızı yöneten eski düşünce kalıplarınızı keşfedip değiştirmeniz mümkün .

Seans gün ve saatlerine uymak durumundasınız. Mucbir sebepler halinde seans değişimini değerlendirsem de seans değiştirme, erteleme gibi ego oyunlarına kanma taraftarı değilim. Bu sebeple iki eli kanda olsa seanslara gelen, verdiği sözün bilincinde özdisiplinine sahip kişilerle koçluğumu paylaşıyorum.

NELER, NASIL DEĞİŞİYOR?

Yaşam değişiyor!

Bir düşünce yeterince tekrarlandığında (momentum) artık inanç haline geliyor. Tabii burada en önemli konu da kişiye ait olmayan ve hizmet etmeyen düşüncelerin temizlenmeye başlanma süreci oluyor. Bunların hangi inanç kalıplarından kaynaklandığını araştırma farkındalığı değişimi hızlandırıyor.

 

ÖZETLE; SEN DEĞİŞ SENDE İŞ.