Frekanslar Eğitimi- Yaratımın Sırları

İKİ GÜNLÜK EĞİTİM PROGRAMI 

Bu eğitimdeki temel hedef yaratım kavramının açığa kavuşmasıdır. Yaratım bir eylem sonucu gerçekleşmez aslında.
Yoktan birşeyi var edemezsiniz; ama hali hazırda EVRENDE SINIRSIZ OLAN bolluğu bereketi, huzuru, aşkı, istediğiniz her deneyimi kendinize çekebilirsiniz. Çekim yasasının gücü tamamen sizin izin verme kapasitenizle orantılıdır.

Alberth Einstein’a göre “Herşey enerjidir ve herşey yalnızca bundan ibarettir. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına uyumlandığınızda artık yapacak bir şey yoktur. O gerçeklik size ait olur. Bundan başka bir yol yoktur. Bu felsefe değil; fiziktir. ” İstediğiniz şeyin frekansına uyumlandığınızda, o şey sizin gerçekliğiniz olur.

İşte YARATIM bu kadar kolay ve bilinçli hale gelebilir. Frekansları anladığınızda ve o frekansa ait olmanın tekniklerini kullandığınızda muhteşem bir kapı size de açılıyor: HOŞGELDİNİZ..

Paranın, şirketlerin, evlerin, politikanın, ülkelerin, şehirlerin, yemeklerin, haberlerin, dizilerin, kıyafetlerin, insanların, hayvanların, duyguların KISACA canlı cansız herşeyin bir frekansı var.

Yaratımda söylemeye çalıştığımız şeyde frekans bilgisinden geliyor. Bolluk bereket frekansındayken yokluk frekansının sonuçlarını deneyimlemeniz mümkün değil; aynı şekilde bunun terside geçerli. Kendini suçlayan, yargılayan bir frekanstayken Evrenin sizi değerlı kılacak hediyeler göndermesini beklemeyin. Ve bu inanmakla değil fizikle ilgili. İstediğiniz her ne ise o frekansta olmanız ve deneyime izin vermeniz yeterli.

  • Haftasonunu kapsayan eğitim programında, Frederic Dodson’ın frekanslar tablosunun üzerinden frekanslar ayrıntılı olarak yaşamdaki olaylar, kişiler, duygular ve durumlarla ilişkilendirilerek açıklanacak.
  • Eğitimde aldığınız bilgileri ve öğrendiğiniz egzersizleri uygulamanız halinde yaşamı bambaşka bir açıdan yaşamaya başlayacaksınız. İstediğiniz duygu veya durum her ne ise onun frekansına uyumlanarak realitenizde deneyimlemeyi keşfedeceksiniz. Bu sayede yaşamın her alanındaki bağlantıyı, ahengi ve ritmi yaklama öğreneceksiniz.
  • Eğitim online sınıf aracılığıyla, cumartesi- pazar, saat 13:00 – 17:30 saatleri arasında gerçekleşecek. Eğitim tekrarı mail yoluyla katlımcılarla paylaşılacak ve sınırlı sürede açık kalacak. Katılımcıların soru ve paylaşımlarına her konu anlatımı sonunda yer verilecektir.
  • Banka havalesi ile ödemek için bizimle iletişime geçebilir; kredi kartı ile ödemek isterseniz linke tıklayabilirsiniz : https://demetdernek.com/ders/frekanslar-egitimi/