Demet Dernek

1984 yılı İzmir doğumluyum. Evliyim ve şuan Montenegro’ da yaşıyoruz. Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme bölümünü bitirdikten sonra üç yıla yakın kobi bankacılığı yaptım. Sonra aile firmamızda çalışmak üzere bankacılık mesleğimi bıraktım.

Bu süre zarfında uzun süredir içsel olarak hazırlanma sürecimin meyveleri olgunlaşmaya başladı. 2014 yılında hayal edip vizyonladığım, kendimi hazırladığım Happy Days Kişisel Dönüşüm ve Yogayı kurdum.

18 yaşında tanıştığım enerji, meditatif ve kişisel gelişim çalışmalarının devamında kendi üzerimdeki çalışmalarım zaman içinde evrilerek beni, deneyimlerimi ve öğrendiklerimi aktaran kişi haline getirdi. Defalarca teşekkür ediyorum bu yolculuğa ve sizlere.

Mutlulukla ve başarıyla sürdürdüğüm işimde, aktif olarak kişisel koçluk, karmik blokaj terapisi, Dünya’ nın her yerine ulaşabilecek şekilde online kişisel gelişim eğitimleri ve kurumlarla yüz yüze farkındalık ve değişim eğitimleri temelinde çalışıyorum.

Yine küçük yaşlarımda tanıştığım Tarot Kartlarını yaşamımızı yönetmek için kullandığım araçlar arasına alıp bireysel Tarot açılımları ve Tarot eğitimleri veriyorum.

Bir yoga eğitmeni olarak içsel olarak güçlenmek, meditasyon ve nefes ile derinleşmek ve bedendeki değişimlerin zihinlere yayılması üzerine dersler veriyorum.

Bireysel çalışmalarım ve grup seminerlerimde ise;  zamanında aldığınız, size hizmet etmeyen kararlarınızı, yaşamınızı yöneten düşünce kalıplarınızı birlikte keşfedip değiştiriyoruz. Her ego(zihin) gerçekleri filtreler, değişimin çok zor olduğunu savunur ve aynı yerde kalmak ister. İşte özellikle bu noktalarda Evrenin sınırsız olanaklarını size hatırlatırken, izin vermeniz sonucu arzu ettiğiniz her şeyi kendi çekim gücünüzle nasıl deneyimleyeceğinize rehberlik ediyorum.

Yaşam amacımın doğduğum hayatı dolu dolu yaşamak ve keşfetmek olduğunu anladığım günden itibaren bol bol, bana mutluluk veren şeyleri deneyimliyorum. Doğduğum ailemle özgür bir ilişkim ve birlikte yoga meditasyon yaptığım, yaratımlarımızı kutladığım, aşık olduğum muhteşem bir eşim var. Güvendiğim dostlarım, çalıştığım eğitmenler ve keyifle rehberlik ettiğim öğrencilerim var.

Gücünüzü hatırlamak, bedeninizi ve zihninizi size hizmet edecek şekilde kullanmayı istemeniz halinde sizlerle çalışmak benim için onur olacak.

Mutluluk benim yaşam kriterim.

Siz de Mutluluğun bir seçim olduğunu hatırlayın: Evrende denizlerin, dağların, ormanların olduğuna emin olduğunuz kadar paranın, huzurun, aşkın, keyifli bir kariyer hayatının olduğunu hatırlayın. Mesele yaratmak değil, herşeyin gani gani varolduğu Evrende isteklerinizin size akmasına izin vermek. Demet demet güzellikler sizinle olsun, sevgiler.

BUGÜNE KADAR ALMIŞ OLDUĞUM EĞİTİMLERDEN BAZILARI:

Reiki Master– 2003

Kundalini Reiki-2004

Karmik blokaj Terapisi( Enerjetik Regresyon) – 2006

MerKaBa (AITH- 1)-2013

Yoga Eğitmenlik Eğitimi Yaşar Ünv- 2013

Yoga ve Meditasyonluk Eğitmenliği Ananda Marga Yoga School – 2013

Yaşam Koçluğu Dokuz Eylül Ünv – 2014

Hamile Yogası Eğitmenliği Birthlight Yoga- 2015

Anne Bebek Yogası Eğitmenliği Birthlight Yoga2015

Kozmik Enerji Uygulayıcılığı– 2016

Yaşam Koçluğu Ayra Town– 2018

Tarot Eğitimi – 2019

Self Mastery, Personal Magnetizim, Life Teacher, Tarot (Open The Gates)  – Louis Franco 2018 devam