Karmik Blokaj Terapisi

Burada bahsettiğim KARMA, tüm yaşamların boyunca önüne gelen ve öğrenmen beklenen dersler. Bir ceza ve ödül sistemi değil, bilincinin gelişmesi içn önüne gelmesini ruhsal seviyede seçtiğin deneyimler. Yani yaşamında seni zorlayan kısımlar dersi öğrenmen halinde seni büyüten kısımlar olacak ve Evren sana hediyesini verecektir.

KARMİK BLOKAJ TERAPİSİ İLE ÇÖZÜMLENEN KONULAR NELERDİR?

Para sorunları, ilişkilerdeki sorunlar, ailedeki rol karmaşası, güvensizlik, okula gitme endişesi, köpek korkusu ….. gibi çok farklı konu başlığı temelinde terapi yapılabilir. Seni zorlayan, canı acıtan, yolculuğuna engel olan her türlü deneyim şifaya ihtiyaç duyan alanlardır.

KARMİK BLOKAJ TERAPİSİ NASIL YAPILIR?

Çalışma uzaktan yapılıyor. Belirlenen seans saatinden ilk olarak telefonla  öngörüşme yapılır ve  üzerinde çalışılacak konuda netlik sağlanır. Sonrasında kişi rahat ve sessiz bir yerde uzanarak terapiyi alır. Terapi süreci bittiğinde tekrar telefonda bilgiler aktarılır.

Çalışma esnasında oluşan vizyonlar ( ki alıcı ile ortak vizyonlar da alındığı olabiliyor ) bizi problemin kaynağına götürüyor. Önceki deneyimlerdeki blokaja sebep olaylar şifalanarak çözümleniyor ve  film ‘Özgür Son’ la bitiyor. Bazen birden fazla senaryo üstüste gelebiliyor. Son derece detaylı bir şekilde çok değişik dönem ve olaylarla konular karşımıza gelebiliyor. Bu çalışma diğer bir değişle “Enerjetik bir Regresyon” çalışmasıdır.

Önemli bir ayrıntı danışanın herhangi bir vizyon veya his alma zorunluluğunun olmaması ve seans boyunca danışanın son derece konforlu bir süreç yaşarken çalışmanın tamamlanabilmesidir.

KARMİK BLOKAJ TERAPİSİ NE KADAR SÜRER?  

En fazla bir saat içerisinde tamamlanıyor. Alıcıda bilinç açık ve çalışma esnasında herhangi bir konuşma geçmiyor. Çalışma bitiminde yaşananlar tarafımdan anlatıldığında, senaryo sahneleri ve bazı replikler alıcı tarafından da hatırlanabiliyor.

Bu çalışmanın en keyif verici kısmı ise, istenen sonuca hemen ulaşılacak kadar ‘seri’ bir çalışma olması. Çalışılan konu başlığı her ne ise günlük hayattaki olumlu yansımaları hemen o andan itibaren başlıyor.

BENİM DENEYİMİN NASIL OLDU?

Daha önce birçok kez klasik regresyon yöntemi ile geçmiş yaşam terapisi almıştım. Bana hizmet etmekle brilikte, her çalışmada olayları tekrar yaşıyor olmak mutlu sonla bitsede bana uzun vadede iyi gelmemişti. Yoga hocamın da uyarıyla geçmişi kurcalayan, merak eden egomu durdurmayı seçmiştim.

Sevgili hocam Turgay Köyağasıoğlu bu terapiden bahsettiğinde ( İlk 2002 de yollarımız kesişmişti) güvenle kendimi bıraktım bu şifaya. Bana da birçok görüntü geldi and sadece izleyen olmak beni yormaktan öte derslerimi anlamamı kolaylaştırdı. Ve terapi bittiğinde bana sahneler anlatıldığında gördüklerimle birbirini tamamladı hikayeler. İlişkiler alanında MUAZZAM bir ders almıştım. Dersimi terapi yaptıklarımla sohbetimiz esnasında paylaşıyorum =)