ONLINE TAROT EĞİTİMİ

Bu eğitim sayesinde yaşama karşı iyi ve kötü bakış açılarınız değişecek; herşeyi olduğu gibi değerlendirebileceksiniz. Sezgilerinize güvenmeyi öğrenirken kadim bilgilerin bizleri nasıl desteklediğini farkedeceksiniz. Gelecekte yüzlerce olasılık olduğunu ve an be an her şeyin değişebileceğini, bu gücünde herkesin kendi hayatı için sadece kendi seçimi olduğunu göreceksiniz.

Esas kahin biziz.
Hep de öyleydik.
Şimdi bunu aktive etmeye hazır mısınız?
Tarot kartları ya da hayattan bişeyler beklemek yerine, kartları ve hayatı yönetmeyi öğrenebilir, bu konuda rehberlik edebilirsiniz.

EĞİTİM İÇERİĞİ:

Tarot’un tarihçesinden başlayarak kartların açıklamaları, kitabi anlamları, numeroloji bilgisi ve kartların numerolojik karşılıkları, Tarot sembolleri, element bilgisi, fon renklerinin anlamları, Mısır, Sümer, Sanskrit yazıtları ele alarak, sezgi geliştirme amaçlı açılım pratikleri yapacağız.

​Genesis “varoluş” yazıtının rehberliğinde Tarot sembolizmin önemi ve hayata etkisini, Tarot açılımları yapmayı öğretmenin yanı sıra hayata bir basamak yüksekten bakabilmeyi deneyimleyeceğiz.
EĞİTİM SÜRECİ:

Program 2 Eylülde online ve 6 oturum şeklinde başlıyor.
Toplamda 3 Hafta sürecek. Ders kaçırmanız halinde tekrar yayını, ertesi gün dinleyerek eğitimden kopmamış olacaksınız. Ders kayıtları 1 ay boyunca tüm katılımcılara açık kalacak.

Buluşma günleri : Pazartesi-Perşembe.
Eğitim Saati : 20.30-23.00

Birinci ve İkinci Buluşma
Tarihçe, Tarot Nedir, Tarot Kartlarına Genel Bakış, Numeroloji, Elementler, Sembolizma
Üçüncü ve Dördüncü Buluşma
Numeroloji, sembolizma ve fon rengi bilgilerinin eşliğinde Tarot kartların tek tek anlatımı.
Beşinci Buluşma
Açılım şekilleri, açılım pratikleri, grupça açılımların yorumlanması, numeroloji bilgilerinin tekrarı
Altıncı Buluşma
Açılım pratikleri, grupça açılımların yorumlanması.

KAYIT ve ÖDEME:

Ödemenizi happydays@demetdernek.com adresine mail atarak size verilen bilgilerle banka transferi yaparak veya websitesi üzerinden linke tıklayarak kredi kartı ile tamamlayabilirsiniz. (Kredi kartı ödemelerine 50 tl eklenecektir.)