ONLINE TAROT EĞİTİMİ

Bu eğitim sayesinde yaşama karşı iyi ve kötü bakış açılarınız değişecek; herşeyi olduğu gibi değerlendirebileceksiniz. Sezgilerinize güvenmeyi öğrenirken kadim bilgilerin bizleri nasıl desteklediğini farkedeceksiniz. Gelecekte yüzlerce olasılık olduğunu ve an be an her şeyin değişebileceğini, bu gücünde herkesin kendi hayatı için sadece kendi seçimi olduğunu göreceksiniz.

Esas kahin biziz.
Hep de öyleydik.
Şimdi bunu aktive etmeye hazır mısınız?
Tarot kartları ya da hayattan bişeyler beklemek yerine, kartları ve hayatı yönetmeyi öğrenebilir, bu konuda rehberlik edebilirsiniz.

EĞİTİM İÇERİĞİ:

Tarot’un tarihçesinden başlayarak kartların açıklamaları, kitabi anlamları, numeroloji bilgisi ve kartların numerolojik karşılıkları, Tarot sembolleri, element bilgisi, fon renklerinin anlamları, Mısır, Sümer, Sanskrit yazıtları ele alarak, sezgi geliştirme amaçlı açılım pratikleri yapacağız.

​Genesis “varoluş” yazıtının rehberliğinde Tarot sembolizmin önemi ve hayata etkisini, Tarot açılımları yapmayı öğretmenin yanı sıra hayata bir basamak yüksekten bakabilmeyi deneyimleyeceğiz.

Program online ve 8 oturum şeklinde başlıyor.
Toplamda 4 Hafta sürecek. İnternetiniz olan her yerden katılım sağlayabilirsiniz. Ders kaçırmanız halinde tekrar yayını, ertesi gün dinleyerek eğitimden kopmamış olacaksınız. Ders kayıtları 1 ay boyunca tüm katılımcılara açık kalacak.

Birinci Hafta 
Tarihçe, Tarot Nedir, Tarot Kartlarına Genel Bakış, Numeroloji, Elementler, Sembolizma
İkinci Hafta
Numeroloji, sembolizma ve Büyük Arkana grubuyla başlangıç.

Üçüncü Hafta
Küçük Arkana grubu, açılım şekilleri, açılım pratikleri, grupça açılımların yorumlanması, numeroloji bilgilerinin tekrarı

Dördüncü Hafta
Açılım pratikleri, grupça açılımların yorumlanması.