ONLINE TAROT EĞİTİMİ

Bu eğitim sayesinde yaşama karşı iyi ve kötü bakış açıların değişebilir; herşeyi olduğu gibi değerlendirebilirsin. Sezgilerine güvenmeyi öğrenirken kadim bilgilerin bizleri nasıl desteklediğini farkedeceksin. Gelecekte yüzlerce olasılık olduğunu ve an be an her şeyin değişebileceğini, bu gücünde herkesin kendi hayatı için sadece kendi seçimi olduğunu göreceksin.

Esas kahin biziz.
Hep de öyleydik.
Şimdi bunu aktive etmeye hazır mısın?
Tarot kartları ya da hayattan bişeyler beklemek yerine, kartları ve hayatı yönetmeyi öğrenebilir, bu konuda rehberlik edebilirsin.

EĞİTİM İÇERİĞİ:

Tarot’un tarihçesinden başlayarak kartların açıklamaları, kitabi anlamları, numeroloji bilgisi ve kartların numerolojik karşılıkları, Tarot sembolleri, element bilgisi, fon renklerinin anlamları, Mısır, Sümer, Sanskrit yazıtları ele alarak, sezgi geliştirme amaçlı açılım pratikleri yapacağız.

​Genesis “varoluş” yazıtının rehberliğinde Tarot sembolizmin önemi ve hayata etkisini, Tarot açılımları yapmayı öğretmenin yanı sıra hayata bir basamak yüksekten bakabilmeyi deneyimleyeceğiz

TARO KARTLARI İLE ÇALIŞMAK

ONLINE EĞİTİM

Sıradışı enerjilerle çalışmaya hazır ol!

Program online gerçekleşecek ve internetin olan her yerden katılım sağlayabilirs. Ders kaçırman halinde tekrar yayını, ertesi gün dinleyerek eğitimden kopmamış olacaksın. Kitaplar Pdf olarak paylaşılacak ve ders kayıtları 1 ay boyunca tüm katılımcılara açık kalacak.

EĞİTİM İÇERİĞİ:

Birinci Ders :
Tarihçe, Tarot Nedir, Tarot Kartlarına Genel Bakış, Numeroloji, Elementler, Sembolizma

İkinci Ders:
Numeroloji, sembolizma ve Büyük Arkana grubuyla başlangıç.

Üçüncü Ders:
Küçük Arkana grubu, açılım şekilleri, açılım pratikleri, grupça açılımların yorumlanması, numeroloji bilgilerinin tekrarı

Dördüncü Ders:
Açılım pratikleri, grupça açılımların yorumlanması.

Beşinci ve Altıncı Ders

Ek bilgilerin paylaşılması ve açılımlar.