İLİŞKİLER WORKSHOPU

14 KASIM’DA İLİŞKİLER WORKSHOPU BAŞLIYOR
Bu workshop; romantik, iş ve aile ilişkilerinizde yepyeni ve mutlu bir deneyim için kendinizle ilişkinizi yakın markaja alarak varolan ilişkilerinizi nasıl yönettiğinizi farketmenizi sağlarken, gerçekte ne istediğinizi netleştirmenize doğru yönlendirir.
Her ne yaşıyorsanız temelinin kendinizle olan ilişkiniz sonucu olduğunu bilin. Kendinizle ilgili inançlarınızı, zamanında edindiğiniz ve sizi yöneten kodlarınızı dönüştürerek çok daha kolay, hızlı ve zarif yaratımlar yapmayı öğreneceğiniz keyifli bir çalışma sizi bekliyor. 

Workshop üç ayrı çalışma sürecini kapsıyor. İlk olarak 2 saatlik canlı yayında İLİŞKİLER üzerine derin bir seminer sizi bekliyor.

İkinci çalışma süreci 21 günün sihrini kullanmak üzere seminerin ertesi günü ortak facebook grubumuzdan size gelen günlük egzersizlerle kendi değişiminizi başlatma ve devam ettirme süreciniz başlıyor.

Üçüncü çalışmamız 21. günde KENDİMİ SEVİYORUM MEDİTASYONU ve ÖZEL ENERJİ ÇALIŞMASINI kapsıyor. Bu canlı yayında meditasyondan sonra paylaşmak istediklerinize zaman ayrılıyor. Herbir kinin diğerinin gelişimine ilham olması ve kendini ifade etmesinin gücü açısından bu son kısım çok mühim.

En çok takıldığınız noktalar, egolarımızın oyunları, karar verme- verememe süreçlerimiz, mevcut ve yeni ilişkilerimizdeki değişime giderken bizi engelleyen tutumlarımız. Engellerimizi keşfettikten sonra yeni versiyonumuz için harekete geçmenin temel adımlarının bilgilerini vereceğim.