Kozmik Enerji Eğitimi- Yüksek Titreşimlerle Şifa

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMİ NEDİR?

 

Merhaba, kozmik enerji uygulayıcılığı yapmanıza yönelik şifa terapi tekniklerinin öğretildiği, bilgi ve materyallerin verildiği iki tam günlük eğitimdir.

Eğitimi alabilmek için öncesinde ortalama 8-10 seanslık terapi sürecini tamamlanmanız gerekmektedir. Ancak terapi almış kişiler eğitime girebilir. Bunun iki temel nedeni var, birincisi uygulayıcısı olacağınız bir enerjinin ilk olarak kendiniz tarafından deneyimlenmesi gerekir. Kendinizde gördüğünüz açılımlar, değişimler ve dönüşümler sizi harika bir terapist olma sürecine hazırlar. İkincisi de eğitimde uyumlandığınız çok güçlü titreşimdeki kanallara terapiler sırasında titreşimsel olarak hazırlanmaya başlarsınız. Bunun sonunda eğitim alırken uygulama bilgilerini enerjisel olarak bilir ve uygularsınız.

Eğitim sırasında 3 ana kanala uyumlanırsınız. Toplamda 42 kanal vardır. Hazır oldukça ve eğitmeninizin rehberliğinde ayrı olarak uyumlanabilirsiniz. Eğitimde kişilerin negatif enerjilerinin temizlenmesi, dengelenmesi ve şifalanması üzerine terapi yapmak öğretilir. Bilgi kitabı ve uygulayıcı kitabıyla, ara ve çakraları analiz etmenize yarayan ömür boyu sizin enerjinizi uyumlanan antenler ve mekan dengeleme ve temizleme bilgileri de öğretilir.

Terapilerinize eğitim sonunda kendi çalışmalarınızı bitirdikten sonra başlayabilirsiniz. Zaten tüm bu süreç sizi enerjisel ve zihinsel olarak muazzam hazırladığından etrafınızda enerjinize ve kozmik şifaya çekilen insanlar belirmeye başlar.

KOZMİK ENERJİ NEDİR?

Kozmik şifa seansı bütünsel olarak çakralar, organlar, aura üzerinde çalışır ve titreşimi yükseltir.

Kozmik Enerji Dr.Alexander V. Petrov’un Rusya’da uyguladıgı bir yöntemdir. (Günümüzde keşfedilmiş olan 800’den fazla frekans (kanal) ile çalışır. Bu kanalların her biri değişik titreşim ve özelliklere sahiptir ve 2500 yıldır Hindu yogistler ve Tibet Şamanları tarafından kullanılmaktadır.)

Kozmik enerji tekniği kişinin sadece hasta organları için kullanılmaz, bu teknik ile hastanın bütünsel şifası söz konusudur. Her seans sırasında sizin fiziksel bedeniniz yanında ruhsal/ duygusal /psikolojik sorunlarınız üzerinde de çalışılır. Bunun sonucunda da kişi hayatının her alanında büyük değişim ve dönüşüm yaşar.

Seans sürecinde şifa ve temizlik kanalları (frekansları) ile çalışılır. Kanallar vücuttaki kas, kemik, kan, sinir sistemi ve ürogenital sistem üzerinde çalışır.
Psikolojik rahatsızlıklar, stres, depresyon, migren, mide problemleri,romatizma, artrit, osteoporoz, fıtık, tansiyon, şeker, tiroid problemleri, metabolizma düzensizlikleri, cilt problemleri üzerinde çalıştığı hastalıklardan sadece birkaç tanesine örnektir.Etkili olduğu alanlar sınırsızdır.

Rusya’da kozmik enerji terapisinin adı Kozmik Enerji Tıbbı olarak değiştirilmek istenmektedir. Şu anda Kozmik Enerji adı altında yapılan diğer çalışmalardan çok daha farklı bir çalışmadır, genelde tıp doktorları tarafından hastanelerde uygulanmaktadır ve Rusya’daki federasyon, çalışmalarını Dünya Sağlık Örgütü ile birlikte yürütmekte olup, çalışmaları için patent almıştır.

Hastalığın tedavisinin teknik mekanizması oldukça basittir:
“Vücudun her organının ya da dokusunun, frekansların gözle görülmeyen seviyelerinde (kendi ölçeklerinde) kendi ahenkleri bulunur. Bir hastalık ortaya çıktığında doğal denge (frekansların doğal ölçekleri) değişir. Şifacı mevcut olan çeşitli frekanslardan hasta organın dalga özelliğine en yakın olan frekansı seçer ve o organa şifa verir. Aynı zamanda organizmanın bütünü için genel bir etki sağlanmış olur.
Bundan başka, organizmanın temel enerji merkezlerine (yani çakralara ) büyük bir önem verilmektedir. Hasta organ enerji merkezi çakra ile iletişim kurmayı keser. Bu nedenle terapistin amacı ,çakranın fonksiyonunu dengelemek ve bu yoldan organın şifalanmasına yardımcı olmaktır.”

KOZMİK ENERJİ TERAPİSİ NASIL ALABİLİRİM?

Seanslar 45 dk kadar sürüyor.. Seans öncesi online veya telefonda ön seans yaparak kozmik enerji ve benim terapi şeklim hakkında hakkında bilgilendiriyorum. Sizden bazı bilgiler alıyorum: Neden bu enerji çalışmasını almak istediğiniz ve arzu ettiğiniz konuya dair niyetlerinizi birlikte gözden geçiriyoruz. Seans başlamadan önce eğitim sırasında bana inisiye edinilen kozmik enerji çubukları ile çakra, aura analizi yapıyorum ve seans sonrasında paylaşılmak üzere bazı notlar alıyorum. Geçmiş, bugün ve geleceğinize dair gelen bilgileri paylaşıyorum.

Seans sırasında tercihen kişinin ayakta ve gözleri kapalı durmasını istenir. Önceden yapılan görüşmede ne tür duygu ve değişimlerle karşılaşabileceğiniz hakkında bilgilendirdiğimden son derece bilinçli ve farkında bir şifa seansına kendinizi açmış oluyorsunuz. Seans süresi bittiğinde tekrar konuşularak bilgileri paylaşıyorum ve bir sonraki seansa kadar sizle çalışacak frekansları uyguluyorum.

Randevu almak için ödemenizi yaptıktan sonra mail ile bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Eğitim ödemesini banka havalesi veya kredi kartıyla yapabilirsiniz.

Banka ödemeleri 2.222 tl, kart ödemeleri 2.400 tl olarak yansır.

Ödemelerinizi dükkan bölümünden linke tıklayarak yapabilirsiniz:

‘BİLGELİK EN BÜYÜK ŞİFACIDIR’ – Demet