Online Yoga Dersi

Unknown-3
Online sınıflarda buluşarak internet olan her yerden, bilgisayar, akıllı telefon veya tabletler aracılığıyla dahil olunabilen bir sistem. 
Dersler kaydedildiğinden, öğrencinin kayıtları tekrar tekrar izleme şansı vardır.
Grup dersleri için, her çarşamba, saat 21.00′ de buluşuyoruz ve dersler 1.15 dk sürüyor. O günkü derse dair, üzerine çalışılacak olan duygular ve asanalarla ilgili kısa bir bilgilendirmeden sonra: Nefes, ısınma, esneme-güçlendirme-denge çalışmaları, meditasyon ve derin gevşeme ile ders tamamlanır.
Sağlıklı ve fit bir bedene ve açık zihinlere doğru yolculuğa çıkılır.
Yoga pratiği ile bedenlerde sıkışmış enerjiler rahatlarken, yin- yang enerjiniz üzerinde çalışarak dengeli bir ruh hali deneyimlenir. 
Sağlam bir omurga, güçlü bağışıklık sistemininin habercisiyken, esnek bedenler ve doğru nefesler güçlü zihinlerin habercisidir. Beden ve zihin birbiriyle muazzam bir ilişki içindedir, her ikisi üzerinde yapılan bilinçli çalışmaların etkisi muazzam ve son derece hızlı olur.
 
‘Bundan 8 yıl önce yogaya başladım ve bedenimin içindeki araştırmalarım, zihnimle bedenimin arasında muazzam bir bağlantı olduğunu görmemi sağladı. Bazı günler bedenim bir türlü eğilip bükülmek istemz, bu bana şu an hayatımda neye karşı katı bir tutumdayım, şu an neye direnç gösteriyorum diye sorgulatır mesela! Bedenim ve zihinim,  yogaya direnç gösteremez, yavaş yavaş açılırken meditasyon ve derin gevşeme ile kendi cevaplarımı bulurum. İçimde sıkışan parçalarım bu açılan alanlar sayesinde özgürleşti hep ve buna devam etmek benim için lüks değil, muhteşem bir rehber.. 
Sevgiyle,
Demet Dernek.