SEN DEĞİŞ SENDE İŞ- DEĞİŞİM WORKSHOPU

İLİŞKİLER, AİLE, KARİYER, PARA, SAĞLIK gibi alanlarda MUTLULUK, ÖZAYGI, SEVGİ, ÖZGÜVEN, BEREKET, HUZUR, ÖZGÜRLÜK gibi hisleri istediğiniz şekliyle deneyimlemeniz üzerine yola çıkıyoruz.

Dört hedef koyarak başlama şartım var. Yoksa programa devam edemiyorsunuz.
Bu konuda size rehberlik ediyorum zaten.

SAĞLIK
İLİŞKİLER
KARİYER
PARA

Bu hedefler yani yaşamınızın geneli doğrultusunda bol bol sizi tutan, bugüne kadar neden olmadı? sorusunu bulduran ve arzu ettiğiniz YENİ deneyimleri size getirecek olan YENİ versiyonunuz için kendinizi eğitebileceksiniz.

Yaşamınızda değişimini istediğiniz hersey için iş size düşüyor. Siz beyan vermeyi öğrendiğinizde ve sorumluluklarınızı keyifle elinize aldığınızda artık kapılar size de açılıyor ve Kozmik sizin için çalışıyor.

İçinizde ne varsa dışınızda o vardır!! Değişim o yüzden içeriden başladığından KALICI ve ZARİF yaşanır.

WORKSHOP İÇERİĞİ:

  • 6 hafta boyunca her pazartesi 2 saat canlı yayında görüşüyoruz.
  • Ertesi gün yayın tekrarlarının paylaşımını bir hafta boyunca izleyebileceksiniz.
  • Seminerin son 10-15 dk türkçe altyazılı yabancı kişisel gelişim eğitmenlerinin seminerlerinden paylaşımlar, film video paylaşımları izleyerek bitiriyoruz.
  • Kapalı facebook grubu ile ödevlerin takibi, grup içi paylaşımlarla bir haftalık süreci kopukluk olmadan geçiriyorsunuz.
  • Zihinsel ve meditatif çalışmalar bilincinizde başka bir katmana geçmeniz için size yol gösteriyor.

    ** ÖDEME ŞEKLİ: Banka havalesi için bize mail atabilir ya da linke tıklayarak satın alabilirsiniz : https://demetdernek.com/ders/sen-degis-sende-is/