WELCOME TO ONLINE SPIRITUAL ENGLISH JOURNEY

Spiritüel İngilizce Yolculuğuna Hoşgeldin!

Klasik yöntemlerle ingilizce öğrenmeye çabalamak yerine; artık utanmadan, çekinmeden, ingilizceyi sorun olarak görmeden, spiritüel temelde, günlük yaşamında, rahatlıkla kendini ifade etmen ve konuşulanları anlamana yönelik bir yolculuğa başlıyoruz.

 

 

Özellikle de ilgilendiğin yabancı eğitimenleri, onların eğitimlerini ve spiritüel kaynakları başkasına ihtiyaç duymadan takip edebileceksin.

 


 RAHATÇA İNGİLİZCE KONUŞUYOR VE ANLIYOR OLSAN NASIL NASIL HİSSEDERSİN?

Eğer sormuş olduğum bu soruya  ‘Şu an olduğumdan daha iyi, rahat, özgüvenli, kariyerinde ilerlemiş…’ gibi cevaplar veriyorsan iyi ki karşılaşmışız.

Dünyanın kullandığı ortak bir dil bu. İngilizce biliyor olmamın değerini  Montenegro’ ya taşındığımızda çok daha iyi anladım.

Burada iş yapabiliyor, insanlarla sohbet edebiliyorsak Dünya’ da kullanılan bu ortak dil sayesinde.

(Telapati de mümkün ancak herkesle her şartta değil henüz, üzerinde çalışıyorum =) )

 

Yaz okuluna Cambridge’e gittiğimde ilk şokumu yaşadım.

Her şey ingilizce! Derdimi anlatıyorum tamam ama dahasını da anlatmam lazım, insanım ve yüzeysel iletişim yerine benim ırkımdan olmayanlarla da GERÇEK dialog istiyorum. 3 Ay içinde hayli derinlere gidecek seviyeye geldim, sonra Türkiye’ ye döndüm ve kullanmadığım dilim biraz köreldi.

Takip ettiğim yurt dışı eğitimlere katıldım ve eğitmenlerle çalıştım, tam anlayamamak ve anlatamamak beni üzdü.

Üzerine kurslara gittim ancak bulduğumla yetindim. Klasik yöntemlerle enerjisi düşük dersleri zar zor tamamladım.

Özel ders aldım benim ilgi alanlarımdan konular seçmelerinii istedim öğretmenlerin. Enerji tamamdı ama bu seferde maliyetine katlandım.

 

Yurtdışında ingilizce olarak verilecek bir inzivaya çok istemesine rağmen ingilizcem yok! Diyerek katılamayacak olan arkadaşımdan sonra bu proje doğdu.

 

Bu projeyi değerli kılan temel şey SPİRİTÜEL yani YAŞAMIN İÇİNDEN olması. Katıldığım, takip ettiğim eğitim ve eğitmenlerin, çeviriye gerek kalmadan okumak istediğim (çevirilere mutlaka çevirmenin yorumu giriyor) neredeyse kitap ve makalelerin hepsi ingilizce dilinde yayımlanmış durumda.

 

Büyük bir amaçla, istekle ve net bir hedefle.

 

BU İŞ KOLAY VE SÜRDÜREBİLİR OLACAK ve sıfırdan başlayan biri 1 yıl için kocaman bir yol katedecek.

 

Şu an ki buluşmamızın sebebi işte bu, dilerim attığım adımın devamını getirecek şartları sağlarsın kendine.. Biz elimizden geleni yaptık, Dünya’nın ortak dilinden, enerjisinden mahrum kalma diye..

 

Bu temelde de dersler, işlerinin uzmanı olmalarının yanında bu yolculuğu kolay ve keyifli kılmaya istekli ve yaşam enerjileri yüksek öğretmenler tarafından veriliyor olacak. Her birine benimle yol almayı kabul ettikleri için teşekkür ederim.

Kursun Amacı:

Yaşamda amacı olmayan her şey enerjisini yitirir ve yok olmaya mahkum olur. Bizim yolculuğumuzun da büyük bir amacı var; Spiritüel terminoloji temeliyle, İngilizcenin öğrenilmesi ve geliştirilmesi.

Kursun İçeriği:

İçeriğin nicelik ve nitelik açısından değerli olması ilk amacımızdı. Seviyeye göre ayrılan online sınıflar aracılığıyla yoğun olarak konuşma ve anlama becerisini geliştirmek üzere canlı yayın dersler ve günlük ödevlerle ilerlemek.

Kurs Seviyeleri :BASIC- Başlangıç (Temel), MIDDLE- Orta,  ADVANCED- İleri, ADVANCED PLUS- İleri üstü

Kurs Süreci:

Her bir seviye 4 aylık programdan oluşuyor.

Online Sınıflar :

Anlama ve konuşmaya yönelik bir hedefle, spiritüel programla ilerlemek esas olduğundan, sınıf sayıları 5-8 kişi ile sınırlıdır.

Ek Çalışmalar:

Her seviyenin kendi grubunu takip edeceği platformda paylaşılan konu anlatımı, yazma, konuşma ödevleri, okuma parçaları, soru-cevap pratikleri yer alacak.

Seviye Belirleme:

Bu kursun amacı spiritüel terminoloji ile ilerlemek isteyenlere konuşma- anlama konusunda ileri derecede beceri kazandırmak olduğundan, klasik yöntemli bir yazılı sınav yerine birebir görüşme sonunda rahat bir enerjide olduğu noktayı değerlendirmek olacaktır. Katılımcılarla yapılacak olan İngilizce tanışma ve görüşme ardından, katılımcıların seviyeleri kendileriyle paylaşılarak kayıt aşamasına yönlendirilecektir.

ONLINE SPIRITUAL CLASSES

Online Spiritüel Sınıflar

BASIC CLASSES

  • Haftada iki gün ve 4 ders, online canlı buluşma 
  • Temel seviye gramer/ spiritüel okuma- yazma çalışmaları
  • Spiritüel içerikli videolar

MIDDLE CLASS

  • Haftada iki gün ve 4 ders, online canlı buluşma 
  • Orta seviye gramer/ spiritüel okuma- yazma çalışmaları
  • Orta seviye spiritüel içerikli videolar

ADVANCED CLASSES

  • Haftada bir gün ve 2 ders, online canlı buluşma
  • İleri seviye gramer/ spiritüel okuma- yazma çalışmaları
  • İleri seviye spiritüel içerikli video ödevleri
  • Çeviri yapma, makale yazma alanına giriş

 TEACHER OF JOURNEY

Loading…..

TEACHER OF JOURNEY

Loading…

Irmak Acun- ASISTANT OF JOURNEY

I’m here to be asistant of this exciting Journey. 

Let me tell about myself a little bit: 

I was born in in Izmir in 1999. I met with yoga at very young age, I was just 14 years old and since that day, these kind of things have become part of my life that they change my way of thinking towards world in every aspect.

Currently, I am studying English Language and Literature in Celal Bayar University and as a part of my education , thanks to erasmus , I studied in Spain for five months and recently, I’ve come back to my country to finish my Universtiy.

And I am so happy to help you whenever you want in this project.

Just for remembering, English Learning isnat difficult, önce you startit Will be blissful part of your life =)