*YENİ Monetengro Kampı: BEING DREAMER- MAYIS 2020

GERÇEK SANDIĞIN İLLÜZYONLARINDAN RÜYALARINA UYANIŞ ÇAĞRIM VAR! ‘BEING DREAMER’ KAMPINDA BULUŞUYORUZ.. 

İlk yatılı Montenegro programımın rüyasını Ekim 2019’da örmüştüm. Her rüyacının niyetlerinde yaşadığı gibi bu rüyamda, beklentimin ötesinde mucizevi deneyimler yaşadım bende.. Doğa ananın muhteşem rezonansı ile bilgilerin ve meditasyonların çok farklı seviyelerine inebildiğimiz bu coğrafyada, eğitim kamplarıma devam ediyorum.

Mayıs 2020 deki kamp için, yeni format ve yeni bilgilerle 5 gün sürecek bir program hazırlandı. Hazırlandı diyorum çünkü benden çok daha büyük olan bir adım için niyetimi koydum ve olagelenlere izin veriyorum şuan.

‘Gerçek’ diye empoze edilen yaşam ilizyonlarından uyanmak isteyenlere bu çağrım.

Dreamer için Türkçede tek bir karşılık bulmakta zorlandığım için ingilizcesinden ilerliyorum. DREAMER demek, başkalarının rüyalarında figüran olmak yerine kendi rüyasını ören kişi demek.

📍Kamp 4 gece 5 gün sürecek.
📍Montenegro’ nun (Karadağ) başkenti Podgorica’ dan konaklama oteline transfer yapılacak. Kişi sayısına göre geliş-gidiş transfer ücretleri paylaşılacak.

📍 Katılımcıların telefonları 5 gün boyunca kapalı tutması ve inziva şeklinde eğitime kendini adapte etmesi gerekecek. Eğitim tüm gün sürecek.
📍 İsteyenler için grupça Sveti Stefan | Kotor | Perast | Tivat | Budva gezileri düzenlecek.
📍Montenegro’ya henüz VİZE YOK 🙂 

🛎 Ön kayıt için mail atmanız gerekir: happydays@demetdernek.com

🛎 Ücretlendirme; konaklama ve eğitim olarak ayrı ayrı belirtilecek. Konaklamada hersey dahil olacak. Önceki yatılı programa katılanlara %10 indirim var.

🛎 Kredi kartı veya banka havalesi ile odeme yapmanız mümkün.