Blog

AFFETMEK; ÖZGÜRLEŞMEKTİR.

AFFETMEK ÖZGÜRLEŞMEK DEMEK!
Bazen öyle deneyimler yaşıyorsunuz ki affetmek kelimesi bile tüylerinizi diken diken edebiliyor.
Etmesin!
Neden biliyor musunuz?
Affetmediğiniz her insan, her olay size yük. O yüklerle devam edecek gücünüz yok değil var; ama affetmek bile istemiyorum dediğiniz o enerjilerle yol almak istediğinize gerçekten emin misiniz?
Affetmenin bir başka açısı daha var üstelik: size kimin ne yaptığından bağımsız olarak KENDİNİZİ AFFETMENİZ gerekir.
Yani konu her neyse kendinize niye bu alanı deneyimlettiğiniz konusunda kendinizi affetmeniz aslında mesele.
Zaten affedin derken de, helalleşme enerjisinden bahsediyorum. Kişisel olarak karşınızdakine kin tutmaktan vazgeçmeye adım atın diyorum. Size yapılanı unutmak, sineye çekmek değil bahsettiğim: Size davranışı sergileyeni affetmek. Bunu yaparken o kişiyi hayatınızdan da çıkarabilirsiniz. Ama o kişiyi fiziksel ya da enerjisel olarak hayatınızda istemiyorsanız bırakmak zorundasınız!!
Onu karşınıza çıkaran kendi yaratımınız olduğundan aslında onu affetmek kendinizi affetmek de olacak. İşte ÖZGÜRLEŞMEK burada devreye giriyor.
Size yapılan eylemleri affedin demiyorum. Takılmayın diyorum ve bunun formülünü paylaşıyorum işte. Size kim ne yapıyorsa bulunduğu frekansın enerjisine göre davranmasından ötürü. Bu o kişinin bir ruhu olduğunu ve ortak bilince bağlı olduğumuzu değiştirmez =) Ancak size dünyevi zarar verecek davranışlarda bulunanlar varsa ilişkinizi noktalayabilirsiniz, içinizde büyütmeye gerek duymayabilirsiniz.
Karşınızdaki bir takım sebeplerden, bir takım davranışlarda bulunuyor. Niyeti iyi- kötü farketmez bu yaratımda sizin de sorumluluğunuz bulunuyor.
O zaman ilk önce bu yaratımınız için kendinizi affedin, kendinizden özgürleşin.
Büyük bir sevgi ve şefkatle kendinize sarılın. Ve size her kim ne yapıyorsa bir gün kendine sarılmasını umarak ( ya da uymayarak farketmez=) ) davranışı sineye çekmeyin ama bırakın yapana kalsın ağırlığı, yüklenmeyin.
Kızgınlıkla hatırladığınız her an o kişinin enerjisini direkt auranıza alıyorsunuz.
Bunu gerçekten istediğinize emin misiniz?
Hemen şimdi affedin ve hooop özgürlük hoşgeldin demiyorum. Yapanlar da olabilir tabii =)
Sadece buna adım atın ve farkındalığınızı arttırın. Kızgınlıklarınız, kırgınlıklarınız, affedemediklerinizden dolayı taşıdığınız kişilere, yüklere bir bakın ve ayrışmaya başlayın. Bunu yaptığınız an hafifliği hissedeceksiniz, birinin yaptığı bir davranışın sizi etkilememesi muhteşem bir otorite ve ancak kendi otoritesini ele alan biri özgürce yaşayabiliyor.
Özgürlük, muhteşem bir enerji; kendinizi bu frekanstan mahrum etmeyin.
Sevgilerimle, Demet.
02.06.19

One Comment

  1. Fethiye

    Valla çoookkkk doğru bunu ben kendi deneyimlerimde beni rahatsız eden enerjisi beni rahatsız eden zamanlarimda uyguladım zaten YouTube da pişmanlıklar la ilgili videodan sonra dönüp ke dimle konusup enerjisel olarak dönüştükçe rahatliyo egom ve bennn kendi prangamizi kendimiz cikariyoruz ancak💝💝💝sevgiler canım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir